Kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu – tā ir iespēja vienas dienas laikā saņemt kredītu līdz pat 90% apmērā no auto tirgus vērtības. Aizņemies naudu pret auto ķīlu un turpiniet braukt, jo auto paliks pie Jums! Jūsu auto būs tikai garantija. Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos. Saņemiet atbildi jau pēc 30 minūtēm, noformējiet līgumu tikai 1 stundas laikā, bet naudu saņemiet vienas dienas laikā.
Monthly Archives: October 2014
You are browsing the site archives by month.
Lietota auto pirkšana

Pērkot lietotu auto, ir svarīgi pārbaudīt tā stāvokli.

Bremzēšanas ceļš un riepu spiediens

Auto bremzēšanas ceļš atkarībā no ātruma pieaug ģeometriskā progresijā, proti bremzēšanas ceļš aug daudz straujāk, nekā pieaug braukšanas ātrums.

Ziemas riepu veidi

Tuvojoties ziemai, autovadītāji aizdomājas, kādas ziemas riepas iegādāties savam auto.

Radžu riepas

Goodyear Ultragrip Ice Artic izceļas ar inovatīvas formas radzēm, kas palielina to saskares laukumu ar ceļa virsmu.

BMW Dixi

Pirmais BMW ražotais automobilis BMW DA4 ražots Vācijā, Bavārijā.

Par akumulatoriem un kāpēc tie visbiežāk nosēžas ziemā

Pirmkārt akumulatori ziema visbiežāk izlādējas tādēļ, ka tad ir zemākas gaisa temperatūras un starterim ir vajadzīga lielāka enerģija, lai piestartētu automobili.

Vieglmetāla diski ziemai

Galvenais kam pievērst uzmanību, pērkot jaunus diskus savam automobilim, ir stiprinājuma skrūvju skaits un to attālums, diska centra sēžas diametrs un diska platums.

Kas autovadītājam jāzina tuvojoties ziemai

Kas autovadītājam jāzina tuvojoties ziemai? Vairāk video:

Formula 1 2014. gada noteikumu jauninājumi

2014. gada sezonā ir veiktas daudzas izmaiņas pirmās formulas noteikumos.

Jaunais Mitsubishi Outlander

Japāna pamazām sāk atgūties no Fukušimas AES katastrofas, šī avārija atstāja diezgan pamatīgas sekas auto pieprasījumā un auto piedāvājumā.

Kāpēc aizņemties kredītu pret auto ķīlu?

Kas var saņemt kredītu pret auto ķīlu?

Kredītu pret auto ķīlu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas pilngadīgs iedzīvotājs ar Latvijas Republikas pasi vai eID karti.

Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu, auto:

Jāatgādina arī tas, ka Jums nāksies segt izmaksas: par dokumenta noformēšanu 1 cents. Tā ir summa, kas Jums būs jāpārskaita uz aizdevēja bankas kontu kā apstiprinājums tam, ka piekrītat līgumam un kredīta saņemšanai. Papildus Jums jārēķinās arī ar CSDD noteikto nodevu, kas šobrīd ir EUR 30.
Kredīta summa un atmaksas termiņš

Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties no EUR 200 līdz EUR 15 000. Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties uz termiņu no 3 līdz 6 mēnešiem. Kredīta summa ir atkarīga no auto vērtības. Maksimāli pieejamā kredīta summa ir 90% no auto tirgus vērtības. Tas nozīmē, ja Jūsu auto tiks novērtēts par EUR 10 000, Jūs varēsiet aizņemties kredītu līdz EUR 9000. Aizņemieties tieši tik, cik Tev  nepieciešams, bet ne vairāk – kā variet atļauties!
Kredīta noformēšana

Saņemt kredītu pret auto ķīlu ir ātri, ērti un vienkārši, jo pieteikties internetā var no jebkuras vietas Latvijā. Pieteikšanās process ir maksimāli vienkāršs, lai ikviens auto īpašnieks varētu iesniegt pieteikumu un saņemt atbildi tikai 30 minūšu laikā. Aizpildiet kredīta pieteikumu internetā un saņemiet atbildi 30 minūšu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža. Pozitīvas atbildes gadījumā Jums nepieciešams noslēgt līgumu. Pēc līguma noslēgšanas un dokumentu nokārtošanas CSDD, Jūs saņemsiet naudu un varēsiet turpināt braukt ar savu auto.