Kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu – tā ir iespēja vienas dienas laikā saņemt kredītu līdz pat 90% apmērā no auto tirgus vērtības. Aizņemies naudu pret auto ķīlu un turpiniet braukt, jo auto paliks pie Jums! Jūsu auto būs tikai garantija. Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos. Saņemiet atbildi jau pēc 30 minūtēm, noformējiet līgumu tikai 1 stundas laikā, bet naudu saņemiet vienas dienas laikā.
Monthly Archives: August 2014
You are browsing the site archives by month.
Ātrs kredīts pret auto ķīlu

Ja Jūs jau esat sevi pārliecinājis, ka Jums nepieciešams ātrs kredīts pret auto ķīlu, Jums ir jābūt pārliecinātam par to, uz ko Jūs parakstāties. Lai gan tas ir lielisks veids, kā ātri iegūt līdzekļus, ja Jums ir auto, kas pilnībā ir Jūsu īpašumā, Jums joprojām ir nepieciešams izprast situāciju un sagatavot sevi iespējai zaudēt īpašumtiesības uz Jūsu auto, ja Jūs neesat spējīgs pilnībā atmaksāt kredītu. Tas ir sliktākais scenārijs.

Ford Tourneo Connect

Oskars Bārtulis vērtē jauno Audi A6

Lai gan Audi A6 vizuāli piezemēts un tā tēls nekliedz par tā dārdzību, ieskatoties šī konkrētā auto cenu lapā, pirmajā brīdī Jūs pārsteigs, lai arī tas ir aprīkots ar vienu no lētākajiem dzinējiem, šajā gadījumā ar 2,0 litru turbodīzeli un 177 zs jaudu, tas maksā nedaudz vairāk par 62000 eiro. Bāzes versijā šis auto maksā vien 41711 eiro, bet iemesls šādam sadārdzinājumam ir modernās tehnoloģijas, ar kurām šis auto ir burtiski pārsātināts.

Kredīts vasaras brīvdienām

Jūs guļat uz segas zem skaistām zilām debesīm, saule silda Jūsu ādu, viļņu šalkoņa sāk ieaijāt Jūs pēcpusdienas snaudā. Jūs smaidāt, dzirdot to, kā bērni spēlējas ar viļņiem un ceļ smilšu pilis.

Kredīts stundas laikā

Kādam mērķim Jums šobrīd varētu noderēt nedaudz papildus naudas? Lielākā daļa cilvēku mūsdienās secina, ka nepieciešamība BMW autopēc ātras naudas rodas daudz biežāk kā agrāk. Par laimi, kredītu bizness ir mainījies un iegūt kredītu vajadzīgajā laikā un formā ir vieglāk nekā jebkad. Pateicoties internetam, vairumā gadījumu Jūs varat iegūt nepieciešamo naudu jau stundas laikā.

BMW xDrive

BMW xDrive ir pastāvīga pilnpiedziņas sistēma, kurai spēka sadalījums starp asīm ir 60 pret 40 procentiem. Paralēli tam  xDrive mehānika strādā tandēmā ar BMW elektrisko stabilitātes sistēmu, kuras uzdevums arī šajā gadījumā ir sadalīt jaudu starp vienas ass riteņiem, piebremzējot tos, kuriem ir mazāka saķere. Tādejādi uzlabojot taisnvirziena noturību un auto vadāmību pagriezienos.

Kāpēc aizņemties kredītu pret auto ķīlu?

Kas var saņemt kredītu pret auto ķīlu?

Kredītu pret auto ķīlu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas pilngadīgs iedzīvotājs ar Latvijas Republikas pasi vai eID karti.

Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu, auto:

Jāatgādina arī tas, ka Jums nāksies segt izmaksas: par dokumenta noformēšanu 1 cents. Tā ir summa, kas Jums būs jāpārskaita uz aizdevēja bankas kontu kā apstiprinājums tam, ka piekrītat līgumam un kredīta saņemšanai. Papildus Jums jārēķinās arī ar CSDD noteikto nodevu, kas šobrīd ir EUR 30.
Kredīta summa un atmaksas termiņš

Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties no EUR 200 līdz EUR 15 000. Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties uz termiņu no 3 līdz 6 mēnešiem. Kredīta summa ir atkarīga no auto vērtības. Maksimāli pieejamā kredīta summa ir 90% no auto tirgus vērtības. Tas nozīmē, ja Jūsu auto tiks novērtēts par EUR 10 000, Jūs varēsiet aizņemties kredītu līdz EUR 9000. Aizņemieties tieši tik, cik Tev  nepieciešams, bet ne vairāk – kā variet atļauties!
Kredīta noformēšana

Saņemt kredītu pret auto ķīlu ir ātri, ērti un vienkārši, jo pieteikties internetā var no jebkuras vietas Latvijā. Pieteikšanās process ir maksimāli vienkāršs, lai ikviens auto īpašnieks varētu iesniegt pieteikumu un saņemt atbildi tikai 30 minūšu laikā. Aizpildiet kredīta pieteikumu internetā un saņemiet atbildi 30 minūšu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža. Pozitīvas atbildes gadījumā Jums nepieciešams noslēgt līgumu. Pēc līguma noslēgšanas un dokumentu nokārtošanas CSDD, Jūs saņemsiet naudu un varēsiet turpināt braukt ar savu auto.