Kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu – tā ir iespēja vienas dienas laikā saņemt kredītu līdz pat 90% apmērā no auto tirgus vērtības. Aizņemies naudu pret auto ķīlu un turpiniet braukt, jo auto paliks pie Jums! Jūsu auto būs tikai garantija. Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos. Saņemiet atbildi jau pēc 30 minūtēm, noformējiet līgumu tikai 1 stundas laikā, bet naudu saņemiet vienas dienas laikā.
Monthly Archives: July 2014
You are browsing the site archives by month.
Riepu protektora dziļums

Riepu protektora dziļums no 1. decembra līdz 1. martam:

Negatīvie aspekti

Jūs noteikti esat redzējuši neskaitāmas reklāmas no finanšu aizdevējiem, mudinot cilvēkus aizņemties no tiem. Kredīts tiek uzskatīts par ekonomikas dzīvības spēku visā pasaulē. Kredītus pret auto ķīlu izmanto tūkstošiem kredītņēmēju, kuriem ir nepieciešama tūlītēja nauda. Tomēr šim šķietami izdevīgajam kredīta veidam ir arī negatīvi aspekti, ko vajadzētu uzmanīgi apskatīt.

Lietota auto iegāde

Iegādājoties lietotu auto tieši no īpašnieka, Jūs iegūsiet daudz labāku piedāvājumu, nekā Jūs varētu saņemt no auto dīlera, it īpaši gadījumos, kad pircējam ir labi zināms auto īpašnieks un auto vēsture. Tas pasargā no nepatīkamiem pārsteigumiem vēlāk. Kopumā privātajiem auto kredītiem ir daudz kopīga ar citām auto finansēšanas metodēm, tomēr ir arī dažas atšķirības, kas var būt svarīgas, pieņemot lēmumu par auto iegādi.

Nissan Qashqai pilna servisa līzings

Nissan Qashqai pilna servisa līzings no SIXT.

BMW muzejs BMW Welt

BMW galvenā mītne atrodas Minhenē, tur blakus milzīgajam BMW tornim, kurā mitinās kompānijas vadība un rūpnīcai, atrodas gan muzeja ēkas, gan autosalons un restorāni.

Kāpēc aizņemties kredītu pret auto ķīlu?

Kas var saņemt kredītu pret auto ķīlu?

Kredītu pret auto ķīlu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas pilngadīgs iedzīvotājs ar Latvijas Republikas pasi vai eID karti.

Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu, auto:

Jāatgādina arī tas, ka Jums nāksies segt izmaksas: par dokumenta noformēšanu 1 cents. Tā ir summa, kas Jums būs jāpārskaita uz aizdevēja bankas kontu kā apstiprinājums tam, ka piekrītat līgumam un kredīta saņemšanai. Papildus Jums jārēķinās arī ar CSDD noteikto nodevu, kas šobrīd ir EUR 30.
Kredīta summa un atmaksas termiņš

Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties no EUR 200 līdz EUR 15 000. Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties uz termiņu no 3 līdz 6 mēnešiem. Kredīta summa ir atkarīga no auto vērtības. Maksimāli pieejamā kredīta summa ir 90% no auto tirgus vērtības. Tas nozīmē, ja Jūsu auto tiks novērtēts par EUR 10 000, Jūs varēsiet aizņemties kredītu līdz EUR 9000. Aizņemieties tieši tik, cik Tev  nepieciešams, bet ne vairāk – kā variet atļauties!
Kredīta noformēšana

Saņemt kredītu pret auto ķīlu ir ātri, ērti un vienkārši, jo pieteikties internetā var no jebkuras vietas Latvijā. Pieteikšanās process ir maksimāli vienkāršs, lai ikviens auto īpašnieks varētu iesniegt pieteikumu un saņemt atbildi tikai 30 minūšu laikā. Aizpildiet kredīta pieteikumu internetā un saņemiet atbildi 30 minūšu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža. Pozitīvas atbildes gadījumā Jums nepieciešams noslēgt līgumu. Pēc līguma noslēgšanas un dokumentu nokārtošanas CSDD, Jūs saņemsiet naudu un varēsiet turpināt braukt ar savu auto.