Kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu – tā ir iespēja vienas dienas laikā saņemt kredītu līdz pat 90% apmērā no auto tirgus vērtības. Aizņemies naudu pret auto ķīlu un turpiniet braukt, jo auto paliks pie Jums! Jūsu auto būs tikai garantija. Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos. Saņemiet atbildi jau pēc 30 minūtēm, noformējiet līgumu tikai 1 stundas laikā, bet naudu saņemiet vienas dienas laikā.
Monthly Archives: April 2014
You are browsing the site archives by month.
Atbildīga aizņemšanās

Lielākā daļa cilvēku ir atbildīgi, kad viņi apsver iespējamu lielu pirkumu, piemēram, transportlīdzekli vai māju. Viņi rūpīgi apskata savu budžetu un pārliecinās, ka viņi būs spējīgi veikt savus ikmēneša maksājumus, nopietni neietekmējot savu dzīves līmeni.

Auto kredīts pret auto ķīlu

Ja Jums pieder savs auto un tam nav nekādu parādsaistību, Jums ir tiesības saņemt kredītu pret auto ķīlu. Ja Jums ir nepieciešama ātra nauda finanšu krīzes laikā un Jūs nevēlaties saņemt cita veida kredītu vai aizņemties naudu no draugiem vai ģimenes, kredīti pret auto ķīlu var būt Jūsu vienīgā alternatīva.

Saņemt kredītu pret auto ķīlu

Jūs esat piedzīvojis finanšu krahu un cīnāties, lai savilktu galus. Varbūt Jūs nevarat samaksāt šī mēneša īres maksu un, iespējams, varat saskarties ar izlikšanu no dzīvesvietas vai ir vajadzīga palīdzība, lai nomaksātu medicīnas rēķinus, lai Jūs joprojām varat saglabāt jumtu virs galvas un iegādātos pārtiku. Jūs esat viens un dzīvojat viens. Jums ir neērti vērsties pie ģimenes vai draugiem, lai aizņemtos naudu, jo Jūs zināt, ka katrs iedzīvotājs izjūt ekonomikas ietekmi. Jūs nezināt, ko darīt.

Kāpēc aizņemties kredītu pret auto ķīlu?

Kas var saņemt kredītu pret auto ķīlu?

Kredītu pret auto ķīlu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas pilngadīgs iedzīvotājs ar Latvijas Republikas pasi vai eID karti.

Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu, auto:

Jāatgādina arī tas, ka Jums nāksies segt izmaksas: par dokumenta noformēšanu 1 cents. Tā ir summa, kas Jums būs jāpārskaita uz aizdevēja bankas kontu kā apstiprinājums tam, ka piekrītat līgumam un kredīta saņemšanai. Papildus Jums jārēķinās arī ar CSDD noteikto nodevu, kas šobrīd ir EUR 30.
Kredīta summa un atmaksas termiņš

Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties no EUR 200 līdz EUR 15 000. Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties uz termiņu no 3 līdz 6 mēnešiem. Kredīta summa ir atkarīga no auto vērtības. Maksimāli pieejamā kredīta summa ir 90% no auto tirgus vērtības. Tas nozīmē, ja Jūsu auto tiks novērtēts par EUR 10 000, Jūs varēsiet aizņemties kredītu līdz EUR 9000. Aizņemieties tieši tik, cik Tev  nepieciešams, bet ne vairāk – kā variet atļauties!
Kredīta noformēšana

Saņemt kredītu pret auto ķīlu ir ātri, ērti un vienkārši, jo pieteikties internetā var no jebkuras vietas Latvijā. Pieteikšanās process ir maksimāli vienkāršs, lai ikviens auto īpašnieks varētu iesniegt pieteikumu un saņemt atbildi tikai 30 minūšu laikā. Aizpildiet kredīta pieteikumu internetā un saņemiet atbildi 30 minūšu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža. Pozitīvas atbildes gadījumā Jums nepieciešams noslēgt līgumu. Pēc līguma noslēgšanas un dokumentu nokārtošanas CSDD, Jūs saņemsiet naudu un varēsiet turpināt braukt ar savu auto.