Kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu – tā ir iespēja vienas dienas laikā saņemt kredītu līdz pat 90% apmērā no auto tirgus vērtības. Aizņemies naudu pret auto ķīlu un turpiniet braukt, jo auto paliks pie Jums! Jūsu auto būs tikai garantija. Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos. Saņemiet atbildi jau pēc 30 minūtēm, noformējiet līgumu tikai 1 stundas laikā, bet naudu saņemiet vienas dienas laikā.
Monthly Archives: February 2014
You are browsing the site archives by month.
Vai aizņemties no draugiem vai ģimenes

Meklējot piemērotu kredītu, Jums var likties, ka aizņemšanās no ģimenes locekļa vai drauga būs labāka izeja. Ja Jums ir kāds, uz ko Jūs varat pilnībā paļauties, tas var būt lielisks risinājums, bet tomēr tas ir riskants pasākums vairāku iemeslu dēļ.

Riski ņemot kredītus

Jebkāda veida kredīts ietver riskus.

Budžets

Ikvienam, kurš vēlas veselīgu budžetu, kas nozīmē spēju izpildīt Jūsu ikmēneša saistības un nedaudz ietaupīt, iztērēt vai ziedot, budžeta ietveršana Jūsu mājsaimniecības finansēs ir būtiska, lai izdzīvotu ar saviem līdzekļiem. Ja Jūs pats nodrošināt savu budžetu (Jums nav finansiāla atbalsta no vecākiem, ģimenes locekļiem vai draugiem), Jums, visticamāk, ir jāveic hipotēkas maksājumi vai īres maksa, komunālie pakalpojumi, transports un pārtikas izdevumi, kas ir daļa no Jūsu ikmēneša finanšu sloga.

Kāpēc aizņemties kredītu pret auto ķīlu?

Kas var saņemt kredītu pret auto ķīlu?

Kredītu pret auto ķīlu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas pilngadīgs iedzīvotājs ar Latvijas Republikas pasi vai eID karti.

Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu, auto:

Jāatgādina arī tas, ka Jums nāksies segt izmaksas: par dokumenta noformēšanu 1 cents. Tā ir summa, kas Jums būs jāpārskaita uz aizdevēja bankas kontu kā apstiprinājums tam, ka piekrītat līgumam un kredīta saņemšanai. Papildus Jums jārēķinās arī ar CSDD noteikto nodevu, kas šobrīd ir EUR 30.
Kredīta summa un atmaksas termiņš

Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties no EUR 200 līdz EUR 15 000. Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties uz termiņu no 3 līdz 6 mēnešiem. Kredīta summa ir atkarīga no auto vērtības. Maksimāli pieejamā kredīta summa ir 90% no auto tirgus vērtības. Tas nozīmē, ja Jūsu auto tiks novērtēts par EUR 10 000, Jūs varēsiet aizņemties kredītu līdz EUR 9000. Aizņemieties tieši tik, cik Tev  nepieciešams, bet ne vairāk – kā variet atļauties!
Kredīta noformēšana

Saņemt kredītu pret auto ķīlu ir ātri, ērti un vienkārši, jo pieteikties internetā var no jebkuras vietas Latvijā. Pieteikšanās process ir maksimāli vienkāršs, lai ikviens auto īpašnieks varētu iesniegt pieteikumu un saņemt atbildi tikai 30 minūšu laikā. Aizpildiet kredīta pieteikumu internetā un saņemiet atbildi 30 minūšu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža. Pozitīvas atbildes gadījumā Jums nepieciešams noslēgt līgumu. Pēc līguma noslēgšanas un dokumentu nokārtošanas CSDD, Jūs saņemsiet naudu un varēsiet turpināt braukt ar savu auto.