Kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu – tā ir iespēja vienas dienas laikā saņemt kredītu līdz pat 90% apmērā no auto tirgus vērtības. Aizņemies naudu pret auto ķīlu un turpiniet braukt, jo auto paliks pie Jums! Jūsu auto būs tikai garantija. Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos. Saņemiet atbildi jau pēc 30 minūtēm, noformējiet līgumu tikai 1 stundas laikā, bet naudu saņemiet vienas dienas laikā.
Monthly Archives: December 2013
You are browsing the site archives by month.
Kas var zaudēt savu auto

Ja Jūs neveicat maksājumus par kredītu pret auto ķīlu, Jūs varat zaudēt vairāk nekā tikai Jūsu automašīnu.

Cik šausmīgi ir kredīti pret auto ķīlu

AutoIespējams, ka Jūs esat dzirdējuši par kredītiem pret auto ķīlu vai lasījuši par tiem internetā. Daudzi kritiķi ir rakstījuši par kredītiem pret auto ķīlu un to, cik šausmīgi tie ir. Tāpat kā jebkuram viedoklim, arī šim ir otra puse. Kredīti pret auto ķīlu ir kredīti, kuros aizņēmējs izmanto savu automašīnu kā nodrošinājumu kredītam. Kredīta termiņa laikā, aizņēmējs patur automašīnu savā īpašumā. Šiem kredītiem ir viegls pieteikšanās process. Atšķirībā no citiem kredītu veidiem, aizņēmējam ir iespēja saņemt naudu 24 stundu laikā vai ātrāk.

Mīti par kredītu pret auto ķīlu

Kredīti pret auto ķīlu var izrādīties vieglākais veids, kā pārvarēt finanšu krīzi, bet tie ir apvīti ar mītiem, kas var maldināt patērētāju. Daži no tiem ir minēti zemāk:

BigBank

Aizdevējs Bigbank ir viens no lielākajiem privātajiem aizdevējiem Latvijā, kurš piedāvā patēriņa kredītu līdz pat 7000 pret ienākumiem. Nav nekādi ierobežojumi! Jums būs pieejama tik liela kredīta summa, cik Jūs varēsiet atļauties. Jo lielāki ikmēneša ienākumi, jo lielāka aizņemamā summa būs pieejama. Ienākumi ir tikai garantija, ka patēriņa kredīts tiks atmaksāts. BigBank ir vairāki kredīta veidi, lai ikviens Latvijas aizņēmējs varētu atrast sev piemērotu un savām prasībām atbilstošu kredītu.

Ātrais kredīts pret auto ķīlas kredītu

Laiku pa laikam visi pieredz dažas neveiksmes. Vai tas ir negaidīts rēķins, auto remonts vai tikai papildus nauda brīvdienām, iegūt īstermiņa kredītu var būt grūti, īpaši cilvēkiem, kuriem ir bijušas kredīta problēmas pagātnē. Ņemot vērā mūsu ekonomikas stāvokli un augsto bezdarba līmeni, aizdevēji ir palielinājuši savus kvalifikācijas standartus, atstājot vairāk un vairāk cilvēku nelaimē, meklējot kredītu.

Kāpēc aizņemties kredītu pret auto ķīlu?

Kas var saņemt kredītu pret auto ķīlu?

Kredītu pret auto ķīlu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas pilngadīgs iedzīvotājs ar Latvijas Republikas pasi vai eID karti.

Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu, auto:

Jāatgādina arī tas, ka Jums nāksies segt izmaksas: par dokumenta noformēšanu 1 cents. Tā ir summa, kas Jums būs jāpārskaita uz aizdevēja bankas kontu kā apstiprinājums tam, ka piekrītat līgumam un kredīta saņemšanai. Papildus Jums jārēķinās arī ar CSDD noteikto nodevu, kas šobrīd ir EUR 30.
Kredīta summa un atmaksas termiņš

Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties no EUR 200 līdz EUR 15 000. Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties uz termiņu no 3 līdz 6 mēnešiem. Kredīta summa ir atkarīga no auto vērtības. Maksimāli pieejamā kredīta summa ir 90% no auto tirgus vērtības. Tas nozīmē, ja Jūsu auto tiks novērtēts par EUR 10 000, Jūs varēsiet aizņemties kredītu līdz EUR 9000. Aizņemieties tieši tik, cik Tev  nepieciešams, bet ne vairāk – kā variet atļauties!
Kredīta noformēšana

Saņemt kredītu pret auto ķīlu ir ātri, ērti un vienkārši, jo pieteikties internetā var no jebkuras vietas Latvijā. Pieteikšanās process ir maksimāli vienkāršs, lai ikviens auto īpašnieks varētu iesniegt pieteikumu un saņemt atbildi tikai 30 minūšu laikā. Aizpildiet kredīta pieteikumu internetā un saņemiet atbildi 30 minūšu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža. Pozitīvas atbildes gadījumā Jums nepieciešams noslēgt līgumu. Pēc līguma noslēgšanas un dokumentu nokārtošanas CSDD, Jūs saņemsiet naudu un varēsiet turpināt braukt ar savu auto.