Kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu – tā ir iespēja vienas dienas laikā saņemt kredītu līdz pat 90% apmērā no auto tirgus vērtības. Aizņemies naudu pret auto ķīlu un turpiniet braukt, jo auto paliks pie Jums! Jūsu auto būs tikai garantija. Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos. Saņemiet atbildi jau pēc 30 minūtēm, noformējiet līgumu tikai 1 stundas laikā, bet naudu saņemiet vienas dienas laikā.
Monthly Archives: November 2013
You are browsing the site archives by month.
Kur saņemt kredītu

Ja Jūs apsverat kredīta pret auto ķīlu aizņemšanos, Jūs varat sākt, pajautājot sev, vai tas ir pareizs lēmums. Cilvēkiem, kas meklē šāda veida kredītus, parasti ir auto. Kaut arī liela daļa informācijas internetā apgalvo, ka šāda prakse ir agresīva, var būt grūti pateikt, vai šis kredīts ir iesaistītā riska vērts.

Priekšrocības un trūkumi

Kredīts ieķīlājot autoIegūt steidzami nepieciešamo naudu ne vienmēr ir viegli. Dažiem cilvēkiem nauda vienmēr izbeidzas jau pirms izdevumiem. Pat strādājot daudzas stundas un pelnot normālu algu, Jūs ne vienmēr varat iegūt to, kas Jums nepieciešams. Vienmēr var atgadīties kas neparedzēts, kas izsitīs Jūs no sliedēm, jo mēs dzīvojam Latvijā. Ir pieejami kredīti pret auto ķīlu, ja Jums nepieciešama ātri un viegli iegūstama nauda. Zemāk Jūs atradīsiet dažas priekšrocības un trūkumus, kas saistīti ar šiem kredītiem.

Auto ķīlas kredīta galvenie plusi

AutomašīnaLielākā daļa latviešu izmanto kredītus, lai samaksātu par lieliem pirkumiem, piemēram, māju, transportlīdzekli vai atvaļinājumu. Viņi pat varētu nodrošināt kredītu izglītības maksām. Pašreizējā ekonomiskā krīze tomēr ir skārusi daudzus cilvēkus un padarījis to neiespējamu tiem, kuriem nav ideāla kredītvēsture, pretendēt uz kredītiem – pat kredītiem ar ļoti augstām procentu likmēm. Daudzi cilvēki jūtas iestrēguši, kā tad, ja viņiem nav iespēju. Daudzi nevēlas ņemt kredītu pret sava mājokļa ķīlu, jo viņi nevēlas riskēt zaudēt savu mājokli. “Ātrie kredīti” – tie tā tiek dēvēti, jo aizdevējs gaidīs kredīta atmaksu īsā laikā. Tas nozīmē, ka ātrais kredīts der tikai īstermiņa risinājumiem. Mūsdienās ir pieejams īstermiņa līdz ilgtermiņa kredīts – kredīts pret auto ķīlu.

Auto kredīts pret ķīlu

Ja Jums pieder auto, Jums ir iespēja iegūt auto kredītu pret ķīlu. Savā ziņā, tie ir pretēji auto kredītiem. Kad Jūs izmantojat auto kredītu, Jūs sakāt – es gribu šo auto un es Jums samaksāšu ikmēneša maksājumus, lai izmantotu to, kamēr es veicu nomaksu. Bet ar auto kredītu pret ķīlu, Jūs piedāvājat auto, kas Jums jau pieder un sakāt – man ir auto, bet ir nepieciešama nauda. Ja Jūs ļausiet man aizņemties naudu, es apsolu atdot savu auto, ja nesamaksāšu kredītu.

Kāpēc aizņemties kredītu pret auto ķīlu?

Kas var saņemt kredītu pret auto ķīlu?

Kredītu pret auto ķīlu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas pilngadīgs iedzīvotājs ar Latvijas Republikas pasi vai eID karti.

Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu, auto:

Jāatgādina arī tas, ka Jums nāksies segt izmaksas: par dokumenta noformēšanu 1 cents. Tā ir summa, kas Jums būs jāpārskaita uz aizdevēja bankas kontu kā apstiprinājums tam, ka piekrītat līgumam un kredīta saņemšanai. Papildus Jums jārēķinās arī ar CSDD noteikto nodevu, kas šobrīd ir EUR 30.
Kredīta summa un atmaksas termiņš

Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties no EUR 200 līdz EUR 15 000. Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties uz termiņu no 3 līdz 6 mēnešiem. Kredīta summa ir atkarīga no auto vērtības. Maksimāli pieejamā kredīta summa ir 90% no auto tirgus vērtības. Tas nozīmē, ja Jūsu auto tiks novērtēts par EUR 10 000, Jūs varēsiet aizņemties kredītu līdz EUR 9000. Aizņemieties tieši tik, cik Tev  nepieciešams, bet ne vairāk – kā variet atļauties!
Kredīta noformēšana

Saņemt kredītu pret auto ķīlu ir ātri, ērti un vienkārši, jo pieteikties internetā var no jebkuras vietas Latvijā. Pieteikšanās process ir maksimāli vienkāršs, lai ikviens auto īpašnieks varētu iesniegt pieteikumu un saņemt atbildi tikai 30 minūšu laikā. Aizpildiet kredīta pieteikumu internetā un saņemiet atbildi 30 minūšu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža. Pozitīvas atbildes gadījumā Jums nepieciešams noslēgt līgumu. Pēc līguma noslēgšanas un dokumentu nokārtošanas CSDD, Jūs saņemsiet naudu un varēsiet turpināt braukt ar savu auto.