Kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu – tā ir iespēja vienas dienas laikā saņemt kredītu līdz pat 90% apmērā no auto tirgus vērtības. Aizņemies naudu pret auto ķīlu un turpiniet braukt, jo auto paliks pie Jums! Jūsu auto būs tikai garantija. Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos. Saņemiet atbildi jau pēc 30 minūtēm, noformējiet līgumu tikai 1 stundas laikā, bet naudu saņemiet vienas dienas laikā.
Monthly Archives: October 2013
You are browsing the site archives by month.
Kredīts ar sliktu kredītvēsturi pret auto ķīlu

Kredīts tiek izsniegts ar sliktu kredītvēsturi – viena no galvenajām priekšrocībām. Kredīta pret auto ķīlu aizdevēji nevērtē klientu kredītvēstures, bet gan klientu auto. Ja Jums ir slikta kredītvēsture, nav oficiāli ienākumi vai darba vieta, ir tikai 18 gadi, tā nebūs problēma saņemt kredītu pret auto ķīlu tikai vienas dienas laikā.

Auto aizdevums pret ķīlu

Auto aizdevums pret auto ķīlu ir veids, kā Jūs ātri varat saņemt gandrīz momentānu pieeju naudai. Lai pieteiktos, Jums ir nepieciešama Jums pilnībā piederoša automašīna un tās īpašumtiesībām ir jābūt 100 % uz Jūsu vārda.

Kredīts pret auto ķīlu internetā

Jūs esat nonācis ārkārtas situācijā un Jums steidzami vajadzīga nauda? Vai Jūs esat dzirdējuši par kredītu pret auto ķīlu internetā un to, kā tas var Jums palīdzēt, kad Jums ir nepieciešama nauda? Jums ir vairākas iespējas un viena no tām ietver kredīta iegūšanu pret Jūsu auto ķīlu.

Ātrais aizdevums pret auto ķīlu

Aizdevuma summa nodrošina vislabāko palīdzību, kad mēs varam izmantot to noteiktam mērķim. Aizdevuma procedūra ir tik gara, ka tā padara naudas iegūšanu ārkārtas situācijā neiespējamu. Apstiprināšanai ir nepieciešams tik daudz laika. Bet, ja Jūs pieteiksieties ātrajam aizdevumam pret auto ķīlu, Jūs nesaskarsieties ar šīm problēmām. Šāds ātrs aizdevums ir auto ieķīlāšana apmaiņā pret naudu. Jā, Jūsu auto var iegūt aizdevuma apstiprinājumu ātri, ērti un viegli.

Auto aizdevumi – aizdevumi pret auto ķīlu

AutoJa Jums ir automašīna uz Jūsu vārda, tad to bez problēmām var izmantot, lai aizņemtos naudu. Aizdevumi pret auto ķīlu var būt ļoti noderīgi, lai atrisinātu visas Jūsu problēmas pāris stundu laikā. Jums vienkārši nepieciešams pieteikties aizdevumam, izmantojot internetu un nauda tiek noguldīta Jūsu kontā. Tas ļauj Jums izpildīt visas Jūsu prasības dažu stundu laikā.

Kredīts no 18 gadiem pret auto ķīlu

Saņemiet kredītu pret auto ķīlu no 18 gadiem jau tagad. Aizņemieties naudu vienas dienas laikā un izmantojiet to pēc saviem ieskatiem! Auto paliek pie Jums! Lai uzzinātu sīkāk: iesniedziet pieteikumu internetā un saņemiet atbildi 30 minūšu laikā.

Kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Mūsdienās nav viegli saņemt kredītu ar sliktu kredītvēsturi. Kredīts pret auto ķīlu piedāvā šādu iespēju. Aizņemoties kredītu pret auto ķīlu, Jūsu kredītvēsture netiek vērtēta.

Kāpēc aizņemties kredītu pret auto ķīlu?

Kas var saņemt kredītu pret auto ķīlu?

Kredītu pret auto ķīlu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas pilngadīgs iedzīvotājs ar Latvijas Republikas pasi vai eID karti.

Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu, auto:

Jāatgādina arī tas, ka Jums nāksies segt izmaksas: par dokumenta noformēšanu 1 cents. Tā ir summa, kas Jums būs jāpārskaita uz aizdevēja bankas kontu kā apstiprinājums tam, ka piekrītat līgumam un kredīta saņemšanai. Papildus Jums jārēķinās arī ar CSDD noteikto nodevu, kas šobrīd ir EUR 30.
Kredīta summa un atmaksas termiņš

Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties no EUR 200 līdz EUR 15 000. Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties uz termiņu no 3 līdz 6 mēnešiem. Kredīta summa ir atkarīga no auto vērtības. Maksimāli pieejamā kredīta summa ir 90% no auto tirgus vērtības. Tas nozīmē, ja Jūsu auto tiks novērtēts par EUR 10 000, Jūs varēsiet aizņemties kredītu līdz EUR 9000. Aizņemieties tieši tik, cik Tev  nepieciešams, bet ne vairāk – kā variet atļauties!
Kredīta noformēšana

Saņemt kredītu pret auto ķīlu ir ātri, ērti un vienkārši, jo pieteikties internetā var no jebkuras vietas Latvijā. Pieteikšanās process ir maksimāli vienkāršs, lai ikviens auto īpašnieks varētu iesniegt pieteikumu un saņemt atbildi tikai 30 minūšu laikā. Aizpildiet kredīta pieteikumu internetā un saņemiet atbildi 30 minūšu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža. Pozitīvas atbildes gadījumā Jums nepieciešams noslēgt līgumu. Pēc līguma noslēgšanas un dokumentu nokārtošanas CSDD, Jūs saņemsiet naudu un varēsiet turpināt braukt ar savu auto.