Kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu – tā ir iespēja vienas dienas laikā saņemt kredītu līdz pat 90% apmērā no auto tirgus vērtības. Aizņemies naudu pret auto ķīlu un turpiniet braukt, jo auto paliks pie Jums! Jūsu auto būs tikai garantija. Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos. Saņemiet atbildi jau pēc 30 minūtēm, noformējiet līgumu tikai 1 stundas laikā, bet naudu saņemiet vienas dienas laikā.
Monthly Archives: September 2013
You are browsing the site archives by month.
Kredīts ieķīlājot auto

Ir dažas prasības, lai iegūtu kredītu ieķīlājot auto, bet process tik un tā ir vieglāks, nekā citas alternatīvas, kas pieejamas Latvijas Republikā.  Pirmais nosacījums, protams, ir tas, ka Jums ir jābūt pilnām īpašumtiesībām uz ieķīlājamo auto. Jums ir arī jābūt astoņpadsmit gadus vecam ar pārbaudāmu un pastāvīgu dzīvesvietu.

Kredīts no 18 gadiem

Aizņemieties naudu vienas dienas laikā un izmantojiet to pēc saviem ieskatiem. Kredīts pret auto ķīlu sniedz iespēju aizņemties kredītu no 18 gadiem bez klienta maksātspējas izvērtēšanas, jo kredīta atmaksa tiek garantēta ar klienta auto. Ieķīlātais auto būs tikai garantija, un Jūs varēsiet turpināt ar to braukt.

Mogo kredīts līdz 90% no auto vērtības

Kas ir aizdevumi pret auto ķīlu internetā

Aizdevumi pret auto ķīlu internetā ir aizdevumi pret Jūsu auto garantiju. Pieteikumus ātri un ērti var iesniegt internetā, aizpildot vienkāršu pieteikuma veidlapu par Jums un Jūsu auto. Jāatgādina, ka auto paliks pie Jums, jo auto ir tikai garantija.

Kredīts līdz 90% no auto vērtības

Kas ir kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu ir viegli pieejams kredīts, kuru var saņemt auto īpašnieki. Latvijā šis kredīta veids ir populārs, jo aizdevējs ieķīlāto auto nepatur, bet atļauj ar to pārvietoties aizņēmējam. Naudu bankas kontā Jūs saņemsiet vienas dienas laikā, turklāt summa ir atkarīga no ieķīlātā auto vērtības. Tas ir ātri, ērti un viegli – pieteikumu iesniedziet tepat internetā, lai saņemtu atbildi jau pēc 30 minūtēm.

Reklāma: Kredīts pret auto ķīlu

Saņemt aizdevumu pret auto ķīlu

Lēmumu aizņemties naudu nedrīkst pieņemt bez rūpīgas izvērtēšanas. Kad Jūs iegūstat aizdevumu pret auto ķīlu, Jūs noslēdzat finanšu darījumu, kas var ietekmēt Jūsu nākotni daudzus gadus uz priekšu. Pat aizdevumi pret auto ķīlu internetā, kas ir īsāki nekā lielākā daļa citu kredītu veidu, varētu noslogot Jūs uz gadu vai vairāk, atkarībā no atmaksas grafika, kuru izvēlaties. Jebkad, kad Jūs plānojat būt saistīti ar vienu uzņēmumu tik ilgi, ir svarīgi uzzinātu visu, ko vien varat, pirms juridiski saistoša līguma parakstīšanas.

Kāpēc aizņemties kredītu pret auto ķīlu?

Kas var saņemt kredītu pret auto ķīlu?

Kredītu pret auto ķīlu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas pilngadīgs iedzīvotājs ar Latvijas Republikas pasi vai eID karti.

Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu, auto:

Jāatgādina arī tas, ka Jums nāksies segt izmaksas: par dokumenta noformēšanu 1 cents. Tā ir summa, kas Jums būs jāpārskaita uz aizdevēja bankas kontu kā apstiprinājums tam, ka piekrītat līgumam un kredīta saņemšanai. Papildus Jums jārēķinās arī ar CSDD noteikto nodevu, kas šobrīd ir EUR 30.
Kredīta summa un atmaksas termiņš

Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties no EUR 200 līdz EUR 15 000. Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties uz termiņu no 3 līdz 6 mēnešiem. Kredīta summa ir atkarīga no auto vērtības. Maksimāli pieejamā kredīta summa ir 90% no auto tirgus vērtības. Tas nozīmē, ja Jūsu auto tiks novērtēts par EUR 10 000, Jūs varēsiet aizņemties kredītu līdz EUR 9000. Aizņemieties tieši tik, cik Tev  nepieciešams, bet ne vairāk – kā variet atļauties!
Kredīta noformēšana

Saņemt kredītu pret auto ķīlu ir ātri, ērti un vienkārši, jo pieteikties internetā var no jebkuras vietas Latvijā. Pieteikšanās process ir maksimāli vienkāršs, lai ikviens auto īpašnieks varētu iesniegt pieteikumu un saņemt atbildi tikai 30 minūšu laikā. Aizpildiet kredīta pieteikumu internetā un saņemiet atbildi 30 minūšu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža. Pozitīvas atbildes gadījumā Jums nepieciešams noslēgt līgumu. Pēc līguma noslēgšanas un dokumentu nokārtošanas CSDD, Jūs saņemsiet naudu un varēsiet turpināt braukt ar savu auto.