Kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu – tā ir iespēja vienas dienas laikā saņemt kredītu līdz pat 90% apmērā no auto tirgus vērtības. Aizņemies naudu pret auto ķīlu un turpiniet braukt, jo auto paliks pie Jums! Jūsu auto būs tikai garantija. Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos. Saņemiet atbildi jau pēc 30 minūtēm, noformējiet līgumu tikai 1 stundas laikā, bet naudu saņemiet vienas dienas laikā.
Monthly Archives: July 2013
You are browsing the site archives by month.
Kredīti pret auto ķīlu

Nav svarīgi, kas Jūs esat, dzīve izspēlē jokus ar mums visiem. Dažreiz cilvēkus piemeklē ģimenes ārkārtas situācijas, citreiz veselības aprūpes un auto remonta rēķini vienkārši kļūst pārāk apjomīgi, lai tos spētu nomaksāt. Šādās reizēs, viss var likties drūms. Par laimi, ja vien Jums ir auto, kas ir pilnībā nomaksāts un uz kuru Jums ir pinas īpašumtiesības, tas var palīdzēt atrisināt visas Jūsu problēmas.

Aizdevumi pret auto ķīlu

Aizdevumi pret auto ķīlu ir ne tikai ātrs un ērts risinājums auto īpašniekiem, bet arī izdevīgs. Auto būs garantija, un Jūs varēsiet turpināt ar to braukt. Aizpildiet pieteikumu internetā, noslēdziet pieteikumu un saņemiet naudu vienas dienas laikā.

Kredīts

Vai Jums ir nepieciešams kredīts ar izdevīgiem nosacījumiem un saprātīgām procentu likmēm? Ātrs, ērts un viegli saņemams kredīts ir aizdevums pret auto ķīlu. Šo kredītu var saņemt teju ikviens auto īpašnieks, kurš ir sasniedzis vismaz 18 gadus.

Kredīts auto īpašniekiem

Kā noteikt auto vērtību

Cik vērts ir Jūsu auto

Aizņemies naudu, ieķīlājot savu auto

Aizdevums pret auto ķīlu

Jūsu auto būs tikai ķīla, un Jūs varēsiet turpināt ar to braukt. Aizdevums pret auto ķīlu sniedz iespēju aizņemties kredītu auto īpašniekiem, kuriem nepieciešams viegli pieejams kredīts. Ja Jums pieder auto, aizpildiet pieteikumu un saņemiet naudu vienas dienas laikā.

Kāds ir šo aizdevumu mērķis

Aizdevumu pret auto ķīlu mērķis ir piešķirt ātru naudu bez liekām problēmām, izmantojot Jūsu auto kā nodrošinājumu. Šodien iegūt aizdevumu ir daudz grūtāk un tas arī ir kļuvis par ilgstošu un apgrūtinošu procesu. Daudziem kredītņēmējiem augstie ikmēneša maksājumi kļūst par negatīviem faktoriem, cenšoties saņemt aizdevumu. Aizdevumi pret auto ķīlu ļauj aizņēmējam turpināt izmantot savu transportlīdzekli aizdevuma atmaksas laikā.

Naudas aizdevumi pret automašīnas ķīlu

Naudas aizdevumi pret automašīnas ķīlu, ko piedāvā dažādas bankas un citas finanšu iestādes tiek izmantoti, lai piesaistītu klientus un piedāvātu viņiem dažāda veida aizdevumus. Šie īpašie aizdevumi piedāvā dažādas iespējas klientiem, kas ir ļoti atšķirīgi, nekā cita veida aizdevumi. Šie aizdevumi ļauj Jums saņemt naudas aizdevumu apmaiņā pret sava auto īpašumtiesībām, un Jūs saņemsiet īpašumtiesību sertifikātu atpakaļ tikai tad, kad atmaksāsiet aizdevumu.

Kāpēc aizņemties kredītu pret auto ķīlu?

Kas var saņemt kredītu pret auto ķīlu?

Kredītu pret auto ķīlu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas pilngadīgs iedzīvotājs ar Latvijas Republikas pasi vai eID karti.

Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu, auto:

Jāatgādina arī tas, ka Jums nāksies segt izmaksas: par dokumenta noformēšanu 1 cents. Tā ir summa, kas Jums būs jāpārskaita uz aizdevēja bankas kontu kā apstiprinājums tam, ka piekrītat līgumam un kredīta saņemšanai. Papildus Jums jārēķinās arī ar CSDD noteikto nodevu, kas šobrīd ir EUR 30.
Kredīta summa un atmaksas termiņš

Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties no EUR 200 līdz EUR 15 000. Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties uz termiņu no 3 līdz 6 mēnešiem. Kredīta summa ir atkarīga no auto vērtības. Maksimāli pieejamā kredīta summa ir 90% no auto tirgus vērtības. Tas nozīmē, ja Jūsu auto tiks novērtēts par EUR 10 000, Jūs varēsiet aizņemties kredītu līdz EUR 9000. Aizņemieties tieši tik, cik Tev  nepieciešams, bet ne vairāk – kā variet atļauties!
Kredīta noformēšana

Saņemt kredītu pret auto ķīlu ir ātri, ērti un vienkārši, jo pieteikties internetā var no jebkuras vietas Latvijā. Pieteikšanās process ir maksimāli vienkāršs, lai ikviens auto īpašnieks varētu iesniegt pieteikumu un saņemt atbildi tikai 30 minūšu laikā. Aizpildiet kredīta pieteikumu internetā un saņemiet atbildi 30 minūšu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža. Pozitīvas atbildes gadījumā Jums nepieciešams noslēgt līgumu. Pēc līguma noslēgšanas un dokumentu nokārtošanas CSDD, Jūs saņemsiet naudu un varēsiet turpināt braukt ar savu auto.