Kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu – tā ir iespēja vienas dienas laikā saņemt kredītu līdz pat 90% apmērā no auto tirgus vērtības. Aizņemies naudu pret auto ķīlu un turpiniet braukt, jo auto paliks pie Jums! Jūsu auto būs tikai garantija. Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos. Saņemiet atbildi jau pēc 30 minūtēm, noformējiet līgumu tikai 1 stundas laikā, bet naudu saņemiet vienas dienas laikā.
Monthly Archives: June 2013
You are browsing the site archives by month.
Atklāti par aizdevumu pret auto nodrošinājumu

Apsverot, vai aizdevums pret auto ķīlu ir īstā izvēle, ir svarīgi vai Jūs tam kvalificējaties. Lai gan aizdevēji piemēro daudz un dažādus kvalifikācijas kritērijus, īpaši svarīgi ir:

Ko darīt, ja nepieciešama neliela summa

Šajos grūtajos laikos, mums visiem laiku pa laikam pietrūkst naudas līdzekļu. Problēma ir tā, ka šajos laikos Jūs nevarat doties uz banku un pieteikties aizdevumam, jo Jums parasti ir nepieciešama neliela summa. Tātad, kad runa ir par mazākiem aizdevumiem, reizēm ir ieteicams meklēt labus piedāvājumus aizdevumiem pret auto ķīlu. Pazīstams arī kā auto aizdevumus, šis aizdevums piedāvā Jums nepieciešamo naudu, un Jums nav jāaizpilda neskaitāms daudzums dokumentu. Protams, ir daži kritēriji, kam Jums ir jāatbilst, bet šie kritēriji ir nekas, salīdzinot ar citiem aizdevumiem.

Dažas situācijas, kad aizņemties

Atzīsim: nepieciešamība aizņemties naudu nekad nav patīkama situācija, jo īpaši, ja Jūsu draugi un ģimene nevar Jums palīdzēt. Kaut kāda iemesla dēļ, Jūs esat nokļuvis grūtā finanšu stāvoklī un, lai tiktu no tā ārā, Jums ir vajadzīga nauda, ​​un ātri! Tā vietā, lai ķertos pie radikāliem pasākumiem (mēs atstāsim tos iztēlei), Jūs varētu pieteikties aizdevumam pret auto ķīlu.

Steidzamas vai neplānotas vajadzības

Ir situācijas, kurām Jūs neesat finansiāli sagatavojies un pēkšņi rodas dažas steidzamas vai neplānotas vajadzības. Iegūt nepieciešamās finanses īsā laika posmā vienmēr būs grūts uzdevums. Šādā situācijā, Jūsu vienīgā prioritāte ir, kā iegūt vajadzīgo naudu. Ja Jums ir auto un Jūs esat gatavs ieķīlāt to kā nodrošinājumu, Jūs varat paņemt aizdevumu pret auto ķīlu. Šiem aizdevumiem ir viegli piekļūt un tie tiek izsniegti mazāk kā vienas dienas laikā. Tālākminēto īpašību dēļ, šie aizdevumi ir labs risinājums.

Šajā gadījumā kredītvēsture nav svarīga

Finanšu problēmas ir daļa no dzīves. Līdz ar ekonomikas lejupslīdi, Jūs ievērosiet, ka ikkatrs meklē veidus un līdzekļus, kā iegūt finansējumu. Katra cilvēka dzīvē ir situācijas, kad rodas nepieciešamība pēc naudas ārkārtas situācijās. Ir arī reizes, kad persona nevar rēķināties ar nevienu. Šādā gadījumā, indivīds var paļauties uz auto kredītiem pret auto ķīlu. Ir reizes, kad cilvēkiem izmisīgi ir nepieciešama nauda, bet tiem nav iespējas iegūt aizdevumu sliktas kredītvēstures dēļ. Jautāt palīdzību draugiem un radiem izklausās labi, bet tas ne vienmēr ir iespējams. Ņemot vērā visus šos aspektus, persona var akli paļauties uz auto kredītiem pret auto ķīlu.

Pirms un pēc aizņemšanās

Ja Jūs esat nokļuvis sarežģītā finansiālajā situācijā, Jums var būt nepieciešams veikt radikālus pasākumus un atrast kredīta aizdevēju. Kredīti pret auto ķīlu var būt Jūsu vienīgā iespēja, lai iegūtu naudu, kas Jums ir nepieciešama.

Kredīti atbildīgām personām

Jūs, iespējams, esat redzējuši reklāmu televīzijā par to, ka Jūs varat izmantot savu auto kā nodrošinājumu kredītam. Tas viss šķiet tik viegli un parasti tas ir tieši tik viegli. Kredīti ir labs risinājums atbildīgām personām, kam ātri nepieciešama nauda. Kamēr vien Jūs apzināties ar to saistītos riskus, Jums vajadzētu būt iespējai izmantot šos kredītus, nezaudējot savu auto. Zemāk ir daži fakti, ko Jūs varētu apsvērt.

Populāri aizdevumi cilvēku vidū

Aizdevumi pret auto ķīlu pašlaik ir plaši piedāvāti un ir kļuvuši diezgan populāri cilvēku vidū. Šī shēma ir vienkārša un palīdz cilvēkiem izmantot aizdevumus, kad citu variantu vairs nav. Parasti šī shēma piedāvā aizdevuma summu, pamatojoties uz auto vērtību. Auto ir kā šī aizdevuma nodrošinājums. Aizdevuma summa ir gandrīz vienāda ar  automašīnas vai transportlīdzekļa tirgus cenu. Ja pretendents nespēj atmaksāt aizdoto summu, aizdevējs var konfiscēt transportlīdzekli un pārdod to, lai atgūtu zaudējumus, bet tas nav aizdevēja mērķis.

Situācijas, kad aizņemties

Dažreiz Jūs var piemeklēt naudas plūsmas problēmas kādas neveiksmes dēļ. Varbūt Jūsu mājās ir nepieciešams veikt ārkārtas remontu. Vai varbūt Jums ir nepieciešama nauda jaunam datoram, kas Jums ir vajadzīgs darbam. Šādas situācijas var notikt ar ikvienu jebkurā laikā.

Finanses, budžets un nauda

Daudziem pāriem, finanses, budžets un nauda vispār var būt sarežģīts jautājums, jo īpaši, ja runa ir par kredītiem pret auto ķīlu. Pieiet tēmai tādā veidā, kas palīdzēs Jums abiem sajust, ka esat uzklausīti, ir ļoti svarīgi. Spēja runāt par finansēm, ir veselīgu attiecību pazīme. Diemžēl tā nav ikvienam. Bieži viens vai abi cilvēki sadusmojas, kas var novest pie reālas spriedzes attiecībās. Patiesībā, viens no biežākajiem iemesliem, kāpēc precējušies pāri izšķiras, ir dēļ naudas. Pieiet jautājumam par finansēm, kad runa ir par Jūsu attiecībām, nozīmē spēt runāt bez konfrontācijas. Mācieties kā produktīvi, mierīgi runāt par naudu, un tas nāks par labu ne tikai Jūsu finansēm, bet arī Jūsu attiecībām.

Kāpēc aizņemties kredītu pret auto ķīlu?

Kas var saņemt kredītu pret auto ķīlu?

Kredītu pret auto ķīlu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas pilngadīgs iedzīvotājs ar Latvijas Republikas pasi vai eID karti.

Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu, auto:

Jāatgādina arī tas, ka Jums nāksies segt izmaksas: par dokumenta noformēšanu 1 cents. Tā ir summa, kas Jums būs jāpārskaita uz aizdevēja bankas kontu kā apstiprinājums tam, ka piekrītat līgumam un kredīta saņemšanai. Papildus Jums jārēķinās arī ar CSDD noteikto nodevu, kas šobrīd ir EUR 30.
Kredīta summa un atmaksas termiņš

Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties no EUR 200 līdz EUR 15 000. Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties uz termiņu no 3 līdz 6 mēnešiem. Kredīta summa ir atkarīga no auto vērtības. Maksimāli pieejamā kredīta summa ir 90% no auto tirgus vērtības. Tas nozīmē, ja Jūsu auto tiks novērtēts par EUR 10 000, Jūs varēsiet aizņemties kredītu līdz EUR 9000. Aizņemieties tieši tik, cik Tev  nepieciešams, bet ne vairāk – kā variet atļauties!
Kredīta noformēšana

Saņemt kredītu pret auto ķīlu ir ātri, ērti un vienkārši, jo pieteikties internetā var no jebkuras vietas Latvijā. Pieteikšanās process ir maksimāli vienkāršs, lai ikviens auto īpašnieks varētu iesniegt pieteikumu un saņemt atbildi tikai 30 minūšu laikā. Aizpildiet kredīta pieteikumu internetā un saņemiet atbildi 30 minūšu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža. Pozitīvas atbildes gadījumā Jums nepieciešams noslēgt līgumu. Pēc līguma noslēgšanas un dokumentu nokārtošanas CSDD, Jūs saņemsiet naudu un varēsiet turpināt braukt ar savu auto.